top of page

ПОСЛУГИ ПСИХІАТРА

НАЗВА ПОСЛУГИ
ЦІНА, ГРН
Повторний дитяча прийом психіатра
250
Первинний дитяча прийом психіатра
350
Виклик лікаря додому
800
Повторний прийом психіатра
350
Первинний прийом психіатра
450

Психіатр – це лікар, який проводить діагностику, нагляд та лікує психічні розлади. Проте візит до психіатра може знадобитися і цілком здоровій людині: приміром, при попередніх та періодичних медичних оглядах представників цілої низки професії.

Що лікує психіатр?

Лікар-психіатр приймає пацієнтів із наступними захворюваннями та розладами:

  • всі види депресій;

  • фобії;

  • психосоматичні розлади;

  • тривожні стани;

  • невротичні розлади;

  • сексуальні порушення;

  • безсоння;

  • панічні атаки;

  • нав’язливі думки;

  • складнощі із концентрацією уваги.

Як відбувається прийом психіатром у клініці «Надія»?

Прийом у лікаря-психіатра – це завжди діалог із пацієнтом, який відбувається індивідуально, при комфортних та доброзичливих умовах. Під час розмови психіатр оцінює емоційний стан пацієнта, виявляє можливі психопатології, які можуть бути протипоказаннями для тієї чи іншої діяльності (отримання зброї, керуванням автомобілем, робота за тією чи іншою професією). У середньому така розмова триває до 15-30 хвилин і, звичайно, проводиться лише після згоди самого пацієнта. У ході розмови психіатр ставить співрозмовнику ряд запитань, які можуть видатися ніяк не пов’язаними між собою, але спеціалістові допомагають оцінити ваш психоемоційний стан. Проте оцінює психіатр не лише це. Лікар має зрозуміти, наскільки соціальним є пацієнт, чи не має високого рівня тривожності,  чи отримує задоволення від роботи, спілкування з оточуючими. Тому він може запитати, де і ким ви працюєте. При цьому у відповідь лікар очікує почути не інформацію про рівень вашого доходу, а про те, чи даєте раду ви стресу. При цьому слід пам’ятати, що лікар-психіатр суворо береже лікарську таємницю, тому вам не варто хвилюватися, що він передасть отриману інформацію третім особам.

Як готуватися до прийому у психіатра?

Перед оглядом у психіатра не потрібно проводити якоїсь спеціальної підготовки. Також не слід приймати якісь седативні чи інші препарати. Якщо ви злегка хвилюєтеся – це цілком природно. Важливо, щоб ви були відкритим до діалогу, тоді бесіда мине конструктивно та швидко. Намагайтеся відповідати коректно та ввічливо. Якщо якесь із питань вас дивує чи здається нелогічним, краще перепитайте і не замикайтеся у собі.

У яких випадках може знадобитися детальніше обстеження?

Мова про це заходить, якщо під час бесіди лікар-психіатр виявляє певні тривожні симптоми. Щоб уточнити діагноз, лікар може запропонувати пройти психологічний тест, який надасть йому необхідну інформацію. Під час тесту потрібно чітко дотримуватися інструкцій психіатр. За підсумками цього тестування він зможе із високою точністю підтвердити або виключити психопатології, які можуть бути протипоказаннями для тієї чи іншої діяльності.

bottom of page