top of page

ПОСЛУГИ ОФТАЛЬМОЛОГА

НАЗВА ПОСЛУГИ
ЦІНА, ГРН
Первинний прийом офтальмолога
450
Повторний прийом офтальмолога
350
Виклик лікаря додому
800
Підбір окулярів/контактних лінз
250
Навчання носіння контактних лінз
200
Видалення чужорідного тіла н/повіки, кон'юнктиви
350
Видалення чужорідного тіла в/повіки
200
Видалення чужорідного тіла рогівки
500
Ін'єкція парабульбарна
100
Ін'єкція під шкіру скроні
100
Ін'єкція субкон'юнктивальна
200
Виклик лікаря додому
650
Вимірювання ВОТ
100

Лікар-офтальмолог у клініці «Надія» займається діагностикою та лікуванням зниження гостроти зору, інфекційних захворювань слизової очей, травм очей, дистрофічних змін сітківки ока. Також допомагає  підібрати окуляри та лінзи та надає консультації щодо профілактики погіршення зору.

Складність будови, особлива вразливість ока, зорового нерва та придаткового апарату зумовлюють високі вимоги щодо діагностики та лікування пов’язаних із ними хвороб. Саме тому сучасна офтальмологія є поєднанням традиційних технік та новітніх комп’ютерних розробок. У цій сфері все ширше використовують відеодіагностику та мікротехнології. Тому будь-яка консультація офтальмолога, окрім традиційного огляду та опитування, сьогодні не обходиться без вивчення стану ока за допомогою інноваційної відеоапаратури.

Як відбувається прийому в офтальмолога?

Під час консультації лікар-офтальмолог нашої клініки надає першу допомогу при випадках травмування ока, запалювальних процесах роговиці та кон'юнктиви ока, видаляє сторонні тіла. У випадках зниження гостроти зору, підвищенню тиску в очах, змінах зображення та при інших порушеннях лікар проводить інструментальне обстеження та, у випадку потреби, залучає інших спеціалістів клініки, якщо клінічні прояви дають підстави запідозрити наявність інших захворювань. Після проходження курсу лікування, навіть якщо пацієнт вже не має скарг, потрібно повторно відвідати офтальмолога, щоб контролювати результати лікування.

У яких випадках потрібно звернутися за допомогою до офтальмолога?

За консультацією до лікаря потрібно звернутися у випадку:

  • зниження гостроти зору;

  • сльозотечі;

  • світлобоязні;

  • спотворення зображення;

  • травми очей, потрапляння сторонніх тіл;

  • відчуття тиску в оці;

  • болі в області очних яблук або повік;

  • порушенні контрастності;

  • свербежеві та печінні ока;

  • виникненні «кіл» або «мушок» перед очима;

  • набряку повік;

  • почервонінні, сухості слизової оболонки ока.

Навіть якщо скарги відсутні, потрібно проходити профілактичний огляд у лікаря-офтальмолога. Пацієнтам, яким вже виповнилося 40 років, також потрібно раз на рік приходити на консультацію до офтальмолога, щоб виключити катаракту та глаукоми. Також потрібен постійний контроль за зором тим, хто страждає на цукровий діабет, а також має інші порушення у роботі ендокринної системи. Потрібно періодично перевіряти зір і при діагнозі «гіпертонія».

Не відкладайте візит до лікаря, адже хвороби очей можуть розвиватися стрімко та призвести до серйозних наслідків.

bottom of page