top of page

СЕСТРИНСЬКІ МАНІПУЛЯЦІЇ

НАЗВА ПОСЛУГИ
ЦІНА, ГРН
Перев'язка з лікарем
240
Заміна перев'язки
100
Постановка внутрішньовенного катетера
100
Внутрішньом'язова та підшкірна ін'єкція
50
Внутрішньовенне вливання
200
Забір венозної крові
50
Аналіз на цукор (глюкометр)
100

Професія медичних сестер є складною та багатогранною. Лікарі клініки «Надія» займаються обстеженням, діагностикою та призначенням лікування, а медичні сестри виконують свою важливу частину вкрай значущої роботи. Медичні сестри нашої клініки мають багаторічний досвід роботи. І окрім забору крові на лабораторні дослідження, виконують різні види ін’єкцій (внутрішньовенні, внутрішньом'язові, внутрішньошкірні та підшкірні ін’єкції).

Певний алгоритм дій, який виконують фахівці із середньою медичною освітою або документом про закінчення вишу за напрямком «Сестринська справа», називається сестринськими маніпуляціями.

Такі сестринські втручання вимагають як спеціальної професійної підготовки, так і знання анатомічних особливостей організму, фізіології та патофізіології. Такі маніпуляції пов’язані із порушенням цілісності шкірних покривів та контактом зі слизовими оболонками пацієнта.

Сестринські маніпуляції у клініці «Надія»

У нашій клініці працюють не лише кваліфіковані лікарі, але і компетентні медсестри зі значним практичним досвідом медичної практики. До компетенції медичних сестер нашої клініки входять:

  • здійснення інфузій і трансфузій в центральні та периферичні вени;

  • дренування порожнистих органів через природні отвори;

  • введення лікарських засобів ін’єкційним способом (внутрішньошкірні, підшкірні, внутрішньом’язові, внутрішньовенні ін’єкції);

  • вимір числа серцевих скорочень, дихальних рухів, температури тіла;

  • неін’єкційне застосування лікарських препаратів;

  • збір матеріалу для аналізів (мокротиння, крові, сечі, мазки із зіву і носа).

bottom of page