top of page

ПОСЛУГИ КАРДІОЛОГА

НАЗВА ПОСЛУГИ
ЦІНА, ГРН
Повторний дитячий прийом кардіолога
250
Первинний дитячий прийом кардіолога
350
Холтер
800
Виклик лікаря додому
800
Первинний прийом кардіолога
450
Повторний прийом кардіолога
350
УЗД серця
400

За різними даними, внаслідок кардіологічних захворювань у світі стається від 40 до 60 відсотків смертей. Хвороби серця і судин є одними із головних причин передчасної смерті та ранньої інвалідності. При цьому хвороби серцево-судинної системи «молодшають» і на них часто страждають люди досить молоді за віком. Саме тому потрібно регулярно проходити обстеження у лікаря-кардіолога.

У яких випадках слід звертатися до кардіолога?

Йти на прийом до кардіолога потрібно не лише тоді, коли «серце прихопило». Адже без регулярних планових обстежень можна зіткнутися із неприємним наслідком у вигляді інфаркту. А їх кількість в Україні зросла до близько 50 тисяч випадків на рік. При цьому 30 відсотків пацієнтів із гострим інфарктом не вдається врятувати.

Існує чимало симптомів, поява яких є приводом для запису на прийом до кардіолога:

  • болі в області серця;

  • постійна слабкість;

  • набряклість ніг;

  • задуха при повсякденних фізичних навантаженнях;

  •  перебої у роботі серця (зміни ритму, відчуття «зупинки» серця); 

  • проблеми з артеріальним тиском (гіпертонія/гіпотонія).

Якщо з’явився один або кілька із таких симптомів, потрібно якнайшвидше записатися на прийом до кардіолога, щоб вчасно встановити діагноз та призначити ефективне лікування. Тому що захворювання простіше вилікувати (чи й попередити) на ранній стадії розвитку, до того моменту, коли воно може спричинити важкої та непоправної шкоди.

Які захворювання лікує кардіолог?

У нашій клініці кардіолог може провести консультації та призначити ефективне лікування при таких захворюваннях:

Як відбувається прийом у кардіолога в клініці «Надія»?

Під час первинного огляду у кардіолога лікар проводить збір анамнезу, вимірює тиск, проводить аускультацію (прослуховування) роботи серця та легень. За необхідності лікар призначає електрокардіограму, УЗД серця, додаткові аналізи та дає направлення на консультацію до суміжних спеціалістів. При цьому лікарі нашої клініки застосовують весь отриманий практичний досвід для якісної діагностики та успішного лікування хвороб серцево-судинної системи.

bottom of page