top of page

ВИКЛИК ЛІКАРЯ ДОДОМУ

НАЗВА ПОСЛУГИ
ЦІНА, ГРН
Виклик лікаря (за межами Лубен+23 грн/км)
800

Якщо ви відчуваєте погіршення самопочуття та не можете приїхати до клініки «Надія», краще викликати лікаря додому. При виклику лікаря додому ви не лише заощаджуєте свій час та сили, але та отримуєте повноцінний прийом спеціаліста у комфортних домашніх умовах.

При цьому викликати додому лікаря рекомендується лише при захворюваннях, які не несуть безпосередньої загрози життя, оскільки лише в таких випадках стан пацієнта є стабільним і медичну допомогу можна надати у плановому порядку.

Часто пацієнти, які помічають у себе симптоми хвороби, намагаються «перечекати», сподіваючись, що стане легше. Але без вчасного та фахового лікування будь-яка хвороба протікає довше та може спричинити ускладнення. А у деяких випадках – перейти у хронічну стадію. Приміром, недолікована застуда може перетворитися на хронічний бронхіт або і запалення легенів.

Як саме викликати лікаря додому?

Все, що вам потрібно зробити – це зателефонувати до клініки «Надія» і наш лікар під’їде за вказаною адресою у зручний для вас час. Лікар проведе огляд, за необхідності, призначить потрібні додаткові обстеження (аналізи, УЗД тощо) та надасть консультацію.

Якщо ж у вас наявний гострий стан (надзвичайно висока температура, що не збивається; сторонні тіла у носі, що ускладнює дихання; травми), краще одразу викликати бригаду невідкладної медичної допомоги.

Коли ви викликаєте лікаря додому, то отримуєте повноцінні огляд та консультацію, як і у випадку із відвідуванням клініки. Також є можливим виїзд додому медсестри, яка зробить потрібну ін’єкцію, поставить крапельницю або зробить перев’язку. Також просто вдома може провести забір аналізів та зняття електрокардіограми.

bottom of page